Nil Endüstriyel İzmir ve Manisa bölgesinde Empero özel servisi ve bayisidir.

Cafe,Restoran,Otel,Catering ve yurt gibi yerlerde kullanılan;Soğutucu Dolap
Buz makinesi,Bulaşık makineleri,Sebze doğrayıcı ve yıkayıcı makineleri,
Mikser,Konveksiyonlu fırın ve Patisserie fırın,Soğuk hava depoları ve kahve makinalarının

Satış-Servis-Yedek parça tedariğinde sizlere 7/24 destek vermektedir.

Yedek parça,Bakım onarım ve Satış işlerinde bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Nil Endüstriyel Olarak Empero Servislerimiz :

  • Empero Ürün Tedariği
  • Empero Arıza Tespit Servisi
  • Empero Bulaşık Makinesi Servisi İzmir
  • Empero Buzdolabı Servisi İzmir
  • Empero Fırın Servisi İzmir
  • Empero Çamaşır Makinesi Servisi İzmir
  • Empero Bulaşık Makinesi Bakım
  • Empero Bulaşık Makinesi Onarım
  • Empero Yetkili Servisi İzmir
  • Empero Yedek Parça İzmir

 

Empero endüstriyel mutfak ve çamaşırhane ekipmanlarının servisini yılların tecrübesiyle alanında uzman Nil Teknik servis ekibi yapmaktadır. Başta İzmir olmak üzere Manisa’da da hizmetlerimize devam etmekteyiz.

İzmir’in Bayraklı ilçesinde bulunan firmamız Nil Endüstriyel, Empero’nun yani endüstriyel mutfak malzemeleri üreten firmanın servis hizmetini sunmaktadır.

Servis sunulan ürün kategorilerimiz ana mutfak ekipmanları, bulaşıkhane ekipmanları, soğuk üniteler, nötr üniteler, bar-çay-pastane ekipmanları, yardımcı mutfak ekipmanları, taşıma ekipmanları, açık büfe ve servis üniteleri şeklindedir.

Empero Endüstriyel Ekipmanlar olarak endüstriyel mutfak sektöründe hizmet vermektedir. Firma tarafından üretilen ekipmanların da servis desteğini biz, Nil Endüstriyel olarak sunuyoruz ve böylelikle İzmir’de mutfak sektöründe önemli bir yer edinmiş durumdayız.

Endüstriyel mutfak aletleri kimi zaman firmanıza özel, bazı standartlar dışında iş yerinize yönelik olarak da üretilebildiğinden dolayı bazı teknik detaylar, özellikler ve aksamlar farklılık göstermektedir. Benzer durumlardan dolayı da söz konusu ürünlerin zaman zaman arıza çıkarması, daha fazla bakıma ihtiyaç duyması gibi durumlar da gerçekleşebilir.

Nil Endüstriyel olarak bizler ise İzmir’de tercih ettiğiniz Empero Endüstriyel Mutfak Malzemeleri ürünlerinize hizmet vermekteyiz. Her türlü elektronik arıza, fiziksel hasarlar ya da herhangi bir farklı kusur durumunda sizlere teknik servis desteği sağlamaktayız.

Yıllardır süregelen hizmetimizi alanında uzman ekip arkadaşlarımızla müşteri memnuniyetini esas alarak sizlere sunarız ve memnuniyetinizi sağlayarak günden güne kendimizi daha çok geliştirmekteyiz.

Sizler de İzmir’de Empero firmasının ürünlerini kullanıyorsanız olası her durumda bizlere ulaşabilir ve gerekli onarım, tamir hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz.

Eminiz ki tercih edilen ürünler sanayi tipi ve ticari amaçlı olduğu için sizler de iş yerlerinizde ticari amaçla kullanmaktasınız. Dolayısı ile bir iş sürecinin sarkmaması, aksamaması için bizlere ulaşmak için tek sorun arıza durumu olmamalıdır. Düzenli aralıklarla bakım yapmak, ürünlerinizi kontrol ettirmek sizi ve ticari iş yükünüzü hafifletecektir.

Nil Endüstriyel sizlere bir telefon kadar yakın. İletişim sekmesine tıklayarak ya da doğrudan “Servis İçin” yazısıyla belirtilen ilgili numaraya tıklayarak doğrudan bizlere ulaşabilir ve tamir, bakım, onarım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İzmir Empero Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

1983 yılında mutfak makineleri kategorisinde yalnızca hazırlık ekipmanları üreterek, mutfak malzemeleri sektörüne adım atan yapan şirketimiz, 2005 yılında İzmir’de Empero Markasını alarak Endüstriyel Mutfak Malzemeleri sektörüne hızlıca giriş yapmıştır. Özellikle İzmir gibi bir şehirde şube açmak bizi daha da gururlandırıp onurlandırmaktadır. Empero Endüstriyel Mutfak Malzemeleri ailesi olarak önceliğimiz sizin ihtiyaçlarınız ile yakından ilgilenmek ve olabildiğince yardımcı olmaktır. Kalitemiz geçmişten günümüze tüm dünyada bilinmekte ve önerilmektedir. Diğer rakiplerimizin yanı sıra kendimize özgü müşteri hizmetleri ve malzeme kalitesiyle ön plana çıkıp farkımızı ortaya koymaktayız.

Empero Endüstriyel Mutfak Malzemeleri ailesi olarak ürettiğimiz ürünlerin kalitesiyle tartışılmaz bir noktada olduğumuzu belirtmek isteriz. Mutfak ürünlerinde birinci sınıf işçilikle kendi farkımızı ispatlayarak markamızı ön plana çıkarmış bulunmaktayız. Mutfak alanında neredeyse her bölgede varlığımızı göstermekteyiz. Paslanmaz çelik kullanarak tost makinasından kıyma makinasına kadar ve piyasada pek bulunmayan bazı ürünleri üretmekteyiz. Ayrıca üretimi daha önce yapılmış olan ekipmanların daha kullanışlı olabilmesi adına Ar-Ge çalışmalarına da büyük önem vermekteyiz. Empero markamız endüstriyel mutfağa yeni bir anlayış getirerek, her alana ve bütçeye uygun etkili çözümler üretmektedir. Yeni çalışanların ve yeni projelerin bir numaralı destekçisi olan Empero Endüstriyel Mutfak Malzemeleri olarak İzmir ekonomisine ve genç nesle her türlü konuda yardımcı olmaktan asla şüphe duymayacağız. Genç nesli mutfağa yönelterek gereken her türlü desteği sunmaya hazırız. Kalite ve modern konusunda kendimizi dünyaya kanıtladığımız için yurt içinde 300 ve yurt dışında 70 ülkede 290’a yakın bayi ve satış noktalarımız bulunmakta ve bu sayede ürünlerimizi birçok pazara sunabilmekteyiz. Belirttiğimiz üzere ürünlerimizde kullanılan tüm malzemelerin paslanmaz çelikten üretilmesiyle herhangi bir sağlık sorunu da asla teşkil etmemektedir.

Kalitenin adresi olan Empero Endüstriyel Mutfak Malzemeleri ailesi olarak aklınıza takılan her türlü problemde sizlere yardımcı olacak olan güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla sizlere destek olup ve gerekli tanıtımları, bilgilendirmeleri yapmaktan keyif duyarız. Kaliteli ve sağlıklı ürün kullanıp geleceğinizi güvence altına almak için bir telefon kadar yakınınızdayız. Bizimle iletişime geçebilir veya İzmir Empero Endüstriyel Mutfak Malzemeleri şubemize uğrayıp hakkımızda bilgi alabilirsiniz.