Nil Endüstriyel, İnoksan yetkili servisi ve bayisidir. Cafe, restoran, otel ve yurt gibi yerlerde kullanılan endüstriyel tipi çamaşırhane ve mutfak ekipmanlarının parçalarının arızalanması ve bakım ihtiyaçları için de Nil Endüstriyel size destek vermektedir.

Hem yedek parça hem de bakım onarım işleri için İnoksan İzmir Servisi Nil Endüstriyel’dir.

 

Nil Endüstriyel Olarak Electrolux Servislerimiz :

  • İnoksan Ürün Tedariği
  • İnoksan Arıza Tespit Servisi
  • İnoksan Bulaşık Makinesi Servisi İzmir
  • İnoksan Buzdolabı Servisi İzmir
  • İnoksan Fırın Servisi İzmir
  • İnoksan Çamaşır Makinesi Servisi İzmir
  • İnoksan Endüstriyel Mutfak Bakımı
  • İnoksan Endüstriyel Servis Ve Onarım
  • İnoksan Yetkili Servisi İzmir
  • İnoksan Yedek Parça İzmir

 

İnoksan endüstriyel mutfak ve çamaşırhane ekipmanlarının servisini yılların tecrübesiyle alanında uzman Nil Teknik servis ekibi yapmaktadır. Başta İzmir olmak üzere Manisa’da da hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Endüstriyel mutfak malzemeleri söz konusu olduğunda en temel olarak ocaklar, fırınlar, soğutucular, özel tezgahlar, yapılan gıdaya özel olan hazırlık bölümleri, yıkama malzemeleri gibi malzemeler sıralanabilir. Söz konusu malzemeler, ekipmanlar ise hem elektronik hem de oldukça yüksek iş yüküne sahip ekipmanlardır. Bu sebepten dolayı zaman zaman malzemelerinizi kontrol ettirmeli ve işlerinizin aksamaması için elinizden geleni yapmanız tavsiye edilir.

Nil Endüstriyel, İzmir’in Bayraklı ilçesinde bulunmaktadır fakat yıllardır alanında uzman ekip arkadaşlarımızla İnoksan Endüstriyel Mutfak Malzemelerine bakım, onarım hizmeti vermekteyiz. İzmir’in her yerinden kolayca ulaşabilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bakım onarım hizmetine ek olarak ise olası arıza, kırılma, dağılma, yedek parça ve her türlü elektronik arızalar da dahil olmak üzere birbirinden farklı sorunlar hakkında bilgi sahibiyiz ve işimizi oldukça layığıyla yapmaktayız.

Firmamızda çalışan arkadaşlar aramıza dahil olmak için oldukça zorlu süreçlerden geçerek aramıza katıldılar ve böylesine sıkı bir işe alım süreci işle her zaman daha fazla odaklanma, özen gösterme konusunda oldukça önemli bir rol almaktadır. Tabii ki teknik yeteneklerin yanında güler yüz ve müşteri memnuniyeti bizim için en önemli hususlardan biridir. Sizler de olası durumlarda, desteğe ihtiyaç duymanız halinde Nil Endüstriyel’e ulaşabilirsiniz. Doğrudan web sitemizde bulunan iletişim sekmesine tıklayarak detaylı bilgileri görebilir ya da “Servis İçin” yazısı ile belirtilen buton’a tıklayarak direkt olarak çağrı yapabilirsiniz.

Nil Endüstriyel sizlere kusursuz hizmet vermekten gurur duyar. İzmir Bayraklı Nil Endüstriyel, İnoksan Endüstriyel Mutfak Malzemeleri teknik servis, bakım, onarım, yedek parça ve birebir müşteri ilişkileri konularında her zaman iddialı ve işini oldukça titiz bir şekilde yerine getirmektedir. Böylesine bir iddianın altının boş olacağını düşünemezsiniz. Şimdi ise sıra ihtiyacınız olan hizmeti bizlerden tercih etmekte. İşleriniz aksamasın, zamanınız boşa akmasın.

İzmir İnoksan Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

İnoksan Endüstriyel Mutfak Malzemeleri ailesi olarak İzmir’de olmaktan gurur duymaktayız. Markamız, endüstriyel mutfak sektöründe ilklere imza atan uluslararası güçlü ve önder olmasıyla yüreğimizi kabartmakta ve gücümüzü göstermektedir. Dünya markası olma yolunda atılan adımlarla kısa vadede başarıya ulaşan İnoksan, Türkiye’nin endüstriyel mutfak sektöründeki prestijini tüm dünyaya yayıp bu noktada 5 kıtaya ihracat gerçekleştirmektedir. Türkiye’nin sayılı sanayi kuruluşları arasında yer almak bizi fazlasıyla gururlandırmaktadır. İnoksan Endüstriyel Mutfak Malzemeleri farklı mutfak kültürlerine de uygun olan özel ekipmanlar üreterek, dünyanın dört bir yanında kendini ön plana çıkarabilmektedir. Uluslararası arenada ve doğrudan yapılan satışlar ile ülkemizi ve bayrağımızı üst sıralarda dalgalandırmak için her geçen gün özenle çalışmakta ve kendimizi geliştirmekteyiz.

İzmir’de açtığımız şubede halkın ne istediği ile yakından ilgilenerek amacına uygun bir şekilde üretim yapmaktayız. Ürünlerimizde geniş içeriklere sahip sınıflar bulunmakta ve her türlü alanla bire bir ilgilenmekteyiz. Soğutucudan davlumbaza, tencere tavadan mutfak dolaplarına, bulaşık makinasından mikro dalgaya kadar her türlü sınıfta boy göstermekte ve her üründe ayrı ayrı kalitemizi ortaya koymaktayız. İnoksan Endüstriyel Mutfak Malzemeleri ailesi olarak profesyonel bir mutfak için hazırlıktan pişirmeye, servisten bulaşıkhane ünitelerine varan çeşit çeşit endüstriyel mutfak ekipmanı ve cihazları üretmenin yanı sıra otel, hastane, fabrika, yemek sanayi, kafe, bar, restoran, pastane vb. işletmeler için A’dan Z’ye projeden montaja kadar uzanan hizmetler de vermekteyiz. Bu hizmetlerimizle diğer markaların önüne geçmekte ve adımızı üst sıralara çıkartmaktayız. Ekipmanlarımızın uzun ömürlü olabilmesi için paslanmaz çelik, krom nikel sac, ithal ve yerli komponentler birleştirilerek CNC kontrollü makinalarda üretilmektedir. Böylece yapılan ve halkımızın hizmetine sunulan ürünler her bütçeye uygun ve oldukça dayanıklı olacaktır. İzmir halkına böyle bir fırsatta bulunmak, genç girişimcilerin yanında olmak bizi gerçekten onurlandırmaktadır.

Birbirinden farklı alanlarda üretilen ürünlerle neredeyse tüm kategorilere hizmet sunarak farkımızı ortaya koymaktayız. İzmir’de bulunan şubemizle İzmir’deki müşteri kitlemizin üst sınıfa ulaşmasında önemli bir rol almaktayız. Sizde İnoksan Endüstriyel Mutfak Malzemeleri ailesine katılarak bu fırsatlardan, deneyimli ekiplerden ve kaliteli malzemelerden yapılmış makinelerden, ürünlerden faydalanabilirsiniz. Kendinizi bir adım öne çıkarmak için bir telefon kadar uzağınızdayız. Şubemize bekler, güler yüzlü çalışanlarımızla İzmir halkına merhaba demek isteriz. Kalitesiz ürün alıp sağlığınızdan olmayın, İnoksan Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Ailesine katılın ve siz de mutlu olun. Kalitenin adresi İnoksan.